Oznakowanie wewnętrzene i zewnętrzne

Możliwości Vista System

Vista System to nowoczesny i zaawansowany system wykorzystywany do kompleksowego oznakowania obiektów. System charakteryzuje się łatwością montażu, elegancją oraz trwałością.

Oznakowanie Vista System jest rozwiązaniem o ogromnych możliwościach konfiguracyjnych, dzięki czemu idealnie nadaje się wszelkiego rodzaju wewnętrznego oraz zewnętrznego oznakowanie wszelkich obiektów, instytucji, sklepów, firm. Dlaczego warto wybrać System Vista?

  • Jeden system dla całego Twojego projektu
  • Łatwy i szybki w aktualizacji
  • Nowoczesny, ponadczasowy, elegancki wygląd
  • Dostępny w wielu różnorodnych wariantach
  • Najwyższa światowa jakość – 100% gwarancji i satysfakcji.

Zachęcamy także do przejrzenia możliwości jakie daje Vista System na naszej stronie ambasadorskiej Vista System - Raven, lub w linku na dole strony oznaczonym jako ikona Vista System. Dodatkowo zachęcamy do przejrzenia gotowych realizacji jakie wykonaliśmy z wykorzystaniem tego systemu, w menu po prawej stronie.

Realizacje


Stadnina Koni Prudnik

Pylon jako element oznakowanie zewnętrznego firmy.

HZZ Żołędnica

Pylon jako element oznakowanie zewnętrznego firmy.

Architekt - Biała

Szyld naścienny + wydruk na DIBONDZIE.

Stomatolog - Biała

Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne gabinetu stomatologicznego z wykorzystaniem szyldów ściennych.

Agravet - Głogówek

Ten rodzaj Systemu nadaje się do tworzenia wolnostojących wypukłych, dwustronnych pylonów. Świetnie nadają się do użytku wraz ze standardowymi profilami Vista, bez wewnętrznego oświetlenia.

OHZ - Głogówek

Prostym ale i niezwykle eleganckim elementem który nadaje się jako oznakowanie firmy jest pylon dwustronny. Taki właśnie pylon wykorzystaliśmy przed siedziba firmy OHZ w Głogówku.

Ubezpieczenia - Głogówek

Do tego typu projektu zaproponowaliśmy klientowi totem poziomy. Jest on wykonany w taki sposób, że można go łatwo zamontować na ścianie. Prosty montaż oraz demontaż jest istotny przy np. malowaniu, renowacji ściany do której jest on przytwierdzony.

Galmet - Głubczyce

Pylon jako element oznakowanie zewnętrznego firmy, stojak trójkątny oraz tablica ścienny z kieszeniami na ulotki w formacie A4.

Galmet - BUDMA

Aby zapewnić możliwie najlepszą formę prezentacji materiałów reklamowych na targach BUDMA 2013, zaproponowaliśmy firmie Galmet, kilka elementów z Systemu Vista, takich jak pylon trójkątny i dwustronny. Pylon trójkątny to doskonała forma prezentacji materiałów reklamowych, typu folder, ulotki. Daje możliwość wykonania trzech różnych grafik na każdej ścianie i prezentacji np. trzech różnych ofert. Kieszenie wykonane z wytłoczek z plexi mogą być wykonane w formatach 1/3 A4, A5, A4. Doskonałe jako informatory na: targi, hale, wystawy lub w takich obiektach jak: lotniska, szpitale, biura, szkoły, urzędy, biblioteki.

Apteka - Prudnik

Wypukłe szyldy z grafiką na folii.

Apteka - Prudnik

Wypukłe szyldy z grafiką na folii.