Strony internetowe

Nowoczesna strona www

Strona internetowa to Twoja wizytówka na świat. Zbudujemy dla Ciebie stonę elegancką, nowoczesną i przejrzystą. Stronę która nie tylko będzie ładnie prezentować się na monitorze komputera ale będzie także responsywna, automatycznie dopasuje się do każdego urządzenia mobilnego, takiego jak smartphone, tablet itd.

Opieka nad stroną

Nie tylko zbudujemy dla Ciebie stronę www, ale także zapewnimy jej optymalne działanie na serwerze. Posiadamy serwer na którym Twoja strona i domena będzie bezpiecznie przetrzymywane. Stworzymy na twoje życznie skrzyki e-mail, a w razie potrzeby aktualizacji Twojej strony w nowe teksty lub grafikę, zrobimy to za Ciebie.


Czy strona internetowa jest mi potrzebna?

Każdego dnia miliony ludzi korzysta z Internetu w poszukiwaniu informacji. Taki sposób poszukiwania informacji jest już standardem. Internet jest to najkrótszą i wyjątkowo skuteczną drogą kontaktowania się z klientami. Dlatego posiadanie nowoczesnej strony internetowej w dobie wszechobecnego internetu jest po prostu standardem i nie zależnie od tego czy prowadzimy małą czy, dużą działalność strona internetowa to nasza niezbędna elektroniczna wizytówka.

Internet stanowi narzędzie pracy, a ilość informacji w nim zawartych jest niemal nieograniczona. Pozwala nam znaleźć niemal wszystko, produkty, usługi, towary itd. Dlatego jednym z kroków każdego rodzaju prowadzonej działalności jest bycie obecnym w właśnie w internecie. Własna strona internetowa to nic innego jak nasza elektroniczna wizytówka, dostępna o każdej porze dla wszystkich, a co najważniejsze z każdego miejsca na ziemi.

Nie zależnie do tego czy prowadzimy małą, dużą firmę, przedsiębiorstwem, czy istniejemy już długo na rynku, lub dopiero zaczynamy swoją działalność, wszelkie informacje o naszej firmie, oraz oferowanych przez nas usługach będą zawsze łatwo dostępne dla każdego. Dzięki posiadaniu własnej strony internetowej, każdy w sposób łatwy i przyjemny będzie mógł zapoznać się z naszą ofertą, przeglądnąć nasze realizacje, sprawdzić jak do nas dojechać, zadzwonić i to wszystko dostępne całodobowo. Strona internetowa, zrobiona w sposób elegancki i ciekawy z pewnością przyciągnie nowych klientów.


Co zapewniamy wykonując stronę internetową?

hosting

Zapewniamy hosting

Nie tylko zarejestrujemy dla ciebie domenę ale także utrzymamy ją na serwerze, zapewniając przy tym odpowienie działanie usługi.

strony-www

Nowoczesna strona

Nasze strony tworzymy tak aby były jak najbardziej intuicyjne, eleganckie oraz funkcjonalne.Wykożystujemy najnowsze technologie.

strony-www

Opieka nad stroną

Zapewniamy opiekę nad stroną a także dla Twojej wygody jesteśmy w stanie za ciebie administrować i aktualizować stronę.


Dobrze zaprojektowana strona www

Taka właśnie powinna być Twoja strona internetowa. Dobrze zaprojektowana strona to nie tylko ładnie wyglądającą witryna ale także taka, która jest technicznie zaprojektowana według najnowszyszych trendów. Taka strona sprawi, że możliwości przyciągnięcia nowych potencjalnych klientów wzrośnie. Dokładamy wszelkich starań aby nasze strony internetowe były wykonane tak zaby nie tylo wyglądały estetycznie i elegancko ale także spełniały najnowsze standardy. Każda z wykonanych przez nas stron jest podpięta pod system monitorujący liczby odwiedzin, dzięki temu łatwo sprawdzić ruch na stronie.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostarczając Mu produkt wysokiej jakości dopracowany zarówno od strony wizualnej, jak i informatycznej. Korzystając z różnych technologii łączymy elementy statyczne i ruchome czyniąc eleganckie oraz żywe witryny. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, pozostając w przekonaniu, że wykonanie strony www warto powierzyć profesjonalistom, gdyż to właśnie one stanowią najczęściej o wizerunku firmy i pozwalają nawiązywać nowe kontakty biznesowe.


Usługi dodatkowe

Stworzymy indywidialny i unikalny szablon dla wybranego CMSa, lub profil na facebooku.

Szablony Wordpress

Nowoczesny, responsywny szablon pod popularny CMS Wordpress.

Szablony JOOMLA!

Nowoczesny, responsywny szablon pod popularny CMS JOOMLA!

Szablon allegro

Oryginalny, nowoczesny, indywidualny szablon aukcji allegro

Facebook fanpage

Utworzymy funpage, oraz pomożemy Ci w jego administracji

Pomoc w konfiguracji systemów CMS, Sklepów Internetowych

Świadczymy także usługi pomocy konfiguracyjnej przy konfigurowaniu systemów sklepowych, lub stron internetowych opartych na systemach zarządzania treścią, oraz przy ich konfiguracji.

Pomoc zdalna

Gdyby zaistniała potrzeba pomocy, byłby problem np. z konfiguracją skrzynke e-mail oferujemy pomoc zdalną. Możemy się połączyć z Państwa komputerem i bez konieczności wizyty osobistej naprawić problem.


Kilka wybranych projektów stron www

Chcesz wiedzieć więcej? Chciałbyś wykonać stronę internetową, a masz pewne pytania.

Napisz! bądź, zadzwoń, chętnie odpowiemy!

: 693 459 073